Mechatronik / Elektrotechnik

Vojtěch Červenka

Student SPŠ Česká Lípa
Elektrotechnik & Mechatronik se zájmem o historii, politiku a techniku
16 let
2 roky airsoft
4. místo zeměpis
Scroll down
TECH HISTORY STRATEGY

O mně

Ahoj, já jsem Vojtěch Červenka, narozen 30.6.2009, bydlím v Jestřebí u České Lípy.

Studuji na Střední průmyslové škole v České Lípě, obor elektrotechnik – mechatronik.

Mezi moje koníčky patří airsoft, který hraji už dva roky a mám maskáče vzor 95.

Dále mě baví historie a dějepis, hlavně 20. století, sleduji vzdělávací videa a podcasty.

Poslední dobou mě začaly bavit šachy, ačkoli nejsem expert.

Aktivně se věnuji zálesáctví, stavba přístřešků a práce v lese je můj koníček.

Fotbalová kariéra

Hraji fotbal za TJ Jestřebí-Provodín od osmé třídy.

  • Za svoji kariéru jsem dal dva góly
  • Hrál jsem jako střední obránce a pravý obránce
  • Občas se nachomýtnul i v útoku na pozici hrotového útočníka a křídla
  • Nejraději mám pozici pravého obránce (jsem pravoruký)
  • Jako pravý obránce se mi lépe přihrává do lajny a před branu, centrum do vápna

Úspěchy:

  • Vyhráli jsme soutěž starších žáků Českolipského okresu
  • Jednou jsme byli druzí
  • Hraji ligu dorostu - minulý rok třetí, momentálně druzí

Rád hraji strategické a historické hry: Kingdom Come Deliverance 1 a 2, Hearts of Iron 4, Victoria 3, Crusader Kings 2, Football Manager 23 a 24, Mordhau, War Thunder.

Zajímám se o politiku, aktivně jsem se účastnil politické simulace GovSim, kde jsem založil vlastní stranu a působil jako ministr obrany, zahraničí a vnitra.

Trávím čas se svou přítelkyní, mám rád zeměpis, byl jsem čtvrtý na okresním kole Zeměpisné olympiády ZŠ.

2009

Rok narození

SPŠ CL

Škola

Jestřebí

Bydliště

2 góly

Fotbalová kariéra

Zájmy & Dovednosti

Zájmy

Fotbal

TJ Jestřebí-Provodín

Historie

20. století

Zeměpis

Olympiáda účastník

Airsoft

2 roky zkušeností

Politika

Simulace GovSim

Dovednosti

Elektrotechnika

ELE, ZEL znalosti

Státní vlajky

Znalost vlajek

LEGO tanky

Stavění modelů

Střelba

Střelné zbraně

Studijní výsledky

Dlouhodobě dobré

Moje projekty

GovSim Politická Simulace

Ukončeno

Politická simulace od roku 1918, začínající smrtí T.G. Masaryka. Aktivně jsem se účastnil jako inženýr Vojtěch Červenka, založil vlastní politickou stranu, připravoval kampaně, slogany, proslovy a zákony.

Působil jsem jako ministr obrany, zahraničí a vnitra.

O GovSim projektu

GovSim je online politická simulace zaměřená na politický a sociální vývoj Československé republiky a dalších států. Probíhá na platformě Discord, kde hráči přebírají role politických osobností, stran a institucí.

Historie a koncept:
  • Začíná rokem 1918 po smrti T.G. Masaryka
  • Hráči tvoří politické strany od levice po krajní pravici
  • Simulace zahrnuje volby, parlamentní jednání, mezinárodní vztahy
  • Vojenské konflikty a ekonomické rozhodování
Moje role:
  • Ing. Vojtěch Červenka - politická postava narozena 1881 v České Lípě
  • Založil jsem stranu Národní demokracie
  • Působil jako ministr zahraničí, obrany a vnitra
  • V roce 1923 zvolen guvernérem Horní Lužice s 87,23% hlasů
  • Poslanec Národního shromáždění a 1. místopředseda parlamentu

Zálesáci - Stavba bunkrů

Rozpracováno

Stavba přístřešků v lese s kamarády. Jeden u Soudce – hotový, materiály připraveny, střešní krytina částečně dokončena.

Druhý u kopce Dědek – rozestavěný, vybudovaný základ, srovnaná podlaha, pilíře všech stěn. Projekt dočasně pozastaven.

Podrobné informace o bunkrech

BUNKR U SOUDCE

Bunkr jsme začali budovat v bývalém malém kamenném lomu, což znamená, že díra v pískovci 10×2 metry hluboká na výšku skrčeného člověka.

  • Pokáceli jsme přibližně deset stromů nebo našli klád na vybudování střešní konstrukce
  • Střešní konstrukce je Včkovitého tvaru
  • Jediný nápad, jak to bez plachty vytvořit, bylo naházení mechu, hlíny a hodně malých větviček
  • Slouží spíše jako úkryt před sluncem než před vodou, ale lepší než nic
  • Stav: Hotový
BUNKR U DĚDKA

Dědek je v bažinatém prstí, je to malý kopeček, na jehož vrcholu je prohlubeň a jsou tam kameny.

  • Nápad byl vybudovat bunkr na kamenech - jeden z nejhorších nápadů
  • V kamenech se nedá kopat, tak jsme vyrovnali plochu
  • Protože je to z kopce, museli jsme udělat zeď, aby podlaha držela
  • Zabudovali jsme pět sloupů - velmi náročná práce
  • Vybudovali jsme cestičku a ohniště
  • Nyní se tam hraje airsoft
  • Stav: Pozastaveno

Kontakty